NAŠE SLUŽBY

Opláštění přístřešků, hal a párty stanů

linka

 

Již řadu let navrhujeme, vyrábíme, tiskneme a dodáváme krycí a stínící techniku nejenom pro přední české firmy, pivovary, ale i koncové klienty jako jsou hotely, restaurace a v neposlední řadě i soukromé osoby. Technická textilie vrstvená pvc se pro svou poddajnost a vlastnosti hodí defakto na jakoukoli aplikaci bez rozdílu. Ať už se jedná o terasu, pergolu, zahradní altán, kterou by jste chtěli obývat nejenom v letním období, ale za určitých podmínek ji užívat celoročně!

 

Máte v restauraci, kavárně či hotelu málo kapacit ? Potřebujete jednorázově či trvale vyřešit „více místa“ ? Nabízíme Vám řešení v podobě konzultace, vizualizace nebo komplexní dodávky.

 

Příklady použítí

  • Pergoly, terasy, zahradní altány, přístřešky (v kombinaci plachty a crystalu popřípadě sítě dosáhneme příjemnějšího vzhledu, popřípadě dostaneme do tmavých částí více světla-světlík)
  • Pevné plachtové krytí pro budovy a provozy, zastřešení atypických teras pro restaurace, kavárny či hotely, zaplachtování markýzových konstrukcí
  • Opláštění velkooběmových hal, haly (expanzní, nafukovací, pevná konstrukce)
  • Dělící stěny provozů – dílenské závěsy
  • Závětrné / větrací stěny zemědělských staveb, rolovací a vjezdová vrata
  • Koňské výběhy, přístřešky - pro skot a dobytek
  • Plachtové kryty/opláštění na zemědělskou, stavební techniku
  • Kryty na bazény (speciální laky odolné vůči chloru)
  • Nafukovací záchranné stany pro IZS a armádu
  • Plachtové / síťové kryty na pískoviště (včetně certifikace zdravotní nezávadnosti) a samozřejmě spousta dalšího na přání zákazníka...

 

Katalog opláštění pergol a přístřešků

zde naleznete katalog realizovaných opláštění pergol a přístřešků

 

Napište nám
Please enter your name!
Please enter your email!
Write your message!

 

Technologie výroby

Většinu výrobků pro tyto aplikace svařujeme převážně technologií vysoké frekvence. Zde je kladen větší důraz na kvalitu zpracování a optickou dokonalost, jako jsou party stany, stany, reklamní a grafické aplikace, které jsou stále na očích. Veškeré kování na stany, opláštění jsou jako u autoplachtet od renomovaného výrobce Franz Miederhoff – SIGNWARE, splňují ty nejnáročnější požadavky pro užití nejenom na autoplachtách vyznačující se dlouhou životností.

Nabízíme možnost přímého digitálního tisku dle potřeb i včetně laminace pro stálost barev.

Pro absolutní přesnost výroby a dobrou reprodukovatelnost zakázek jsme vybaveni CNC zařízením pro tvarový ořez technických textilií.

Veškerou činnost, kompletní dodávky si zajišťuje firma KON-KYS s.r.o. svým technologickým zázemím.

 

Materiály pro výrobu

Používáme výhradně kvalitní, obustranně lakované materiály předních světových firem. Jedná se především o značky MEHLER texnologies, SIO-LINE, SATTLER a.g., NAIZIL s.r.l. , SEDO industrial, HEYTEX, FERRARI, VERSAIDAG a další dle přání zákazníka popřípadě normy, apod. Dle použití volíme materiály dle gramáže a pevnosti. Široká základní škála barevných odstínů RAL.

Dle přání zákazníka jsme schopni korespondovat dané nařízení, normy (hořlavost, zdravotní nezávadnost, protiplísňová úprava, apod.). Spolu také s různými druhy řemenů a úchytů a mnoho dalšího jako jsou kolejnice s pojezdy pro shrnování, popřípadě speciální kotvící prvky. 

Vybrat si můžete z katalogu, který máme k dispozici u nás na firmě, nebo Vás s nimi seznámí náš obchodní zástupce.

 

Informace ke správnému zacházení s okenní folií při mínusových teplotách

Odkaz na dokument.

 


Odměření nástaveb, krytí

Jedná se o docela klíčovou část výroby, kterou provádí námi proškolený technik. Pokud si ale myslíte, že odměření vašeho krytí zvládnete sami, můžete tak učinit po dohodě s naším technikem. Možné zaměření u zákazníka na celém území ČR, SR.

Montáž a demontáž opláštění

Proč si nechat instalovat opláštění od nás? Na tuto otázku zná odpověď spoustu spokojených klientů. Disponujeme veškerým zázemím pro snadnou a rychlou montáž, manipulační techniku, výrobní vybavení, což ve výsledku přinese značnou časovou úsporu. Snadno dokážeme vyřešit nejeden problém vzniklý dopravní nehodou, neodborným zásahem, apod.

Opravy a servis autoplachet

Provádíme veškeré opravy autoplachet všeho druhu a typu nejenom „u nás“ v sídle firmy KON-KYS s.r.o., ale po dohodě i u zákazníka na celém území ČR i SR.


 

Záruční podmínky 

Na veškeré produkty zakoupené ve firmě KON-KYS s.r.o., je záruční doba 24 měsíců.